נדל"ן ומקרקעין

נדלן-ומקרקעין

המשרד מעניק שירות מקיף לכל סוגי עסקאות הנדל"ן והמקרקעין במגזר הפרטי והעסקי: לקוחותינו מלווים מהשלבים המקדמיים של בדיקת הנכס ועד להשלמת רישום הזכויות.

עבור רוב משקי הבית בישראל עסקאות רכישת ומכירת נדל"ן הן העסקאות בהיקף הרחב ביותר, ומכאן החשיבות של ליווי משפטי משלב מוקדם מאוד ע"י עו"ד המתמחה במקרקעין. למכירה או רכישת דירה או שטח יש היבטים משפטיים רבים ועליהם נוספים אספקטים של מיסוי, היטלים ועוד: תכנון פיננסי ומשפטי נכון של העסקה יחסוך לכם כסף, זמן ובעיקר יעניק לכם תחושת ביטחון במהלך התהליך, ימנע מכם טעויות יקרות ויבטיח שמירה על הזכויות שלכם בכל השלבים.

במגזר הנדל"ן המסחרי-עסקי ועבור חברות, יזמים, קבלנים וכן בתים משותפים מלווה המשרד פרוייקטים מראשיתם ומסייע מהשלבים הטרום חוזיים וגיבוש מתווה העסקאות, דרך הליכי פרצלציה ופיצול נחלות,שכירות נדל"ן מסחרי ועד צו בית משותף ורישום הזכויות.

כחלק מהשירות שמספק המשרד נערוך עבורכם בדיקה מקיפה של המעמד המשפטי של הנכס והזכויות שמוצעות, נוודא כי לא קיימים צווים, עיקולים או חריגות בהתאמת הנכס לתכנון המאושר, נערוך בדיקת תב"ע, שטחים סמוכים לשימוש ציבורי עתידי, תוכניות של התחדשות עירונית ואספקטים נוספים הרלוונטיים לעסקה.

לקראת השלמה מוצלחת וחלקה של עסקת מקרקעין מסייע המשרד בשיתוף פעולה עם שאר הגופים המעורבים בתהליך כגון בנקים למשכנתאות, שמאים, רשויות המס, מוסדות וגופים מוניציפאליים וכל גוף המעורב בתהליך.

נזכיר כי מומלץ להתייעץ עם עו"ד המתמחה במקרקעין כבר בשלבים המקדמיים ביותר, שכן לכל צעד שתעשו או סיכום בע"פ אליו תגיעו עשויות להיות השלכות בהמשך: אתם מוזמנים ליצור קשר בכל עת ולטובת כל התייעצות.

הוצאה לפועל ,חדלות פירעון ושיקום כלכלי

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, התשע"ח 2018- מעניק לחייבים ולמי שלפי החוק הקודם הוגדרו 'פושטי רגל' הזדמנויות לשיקום כלכלי, קבלת צו הפטר למחיקת החובות ואף יכולת להתפרנס כעצמאי בזמן חדלות פירעון.

המשרד מתמחה בליווי חייבים והתגוננות בפני עיקולים שונים לרבות הסרת עיקול חשבון בנק ועיקול משכורת, הגבלות על רישיון נהיגה ועיכוב יציאה מהארץ, הקמת עסק במהלך חדלות פירעון ועוד.

פתיחת הליכי הוצאה לפועל נגד חייב או התגוננות בפני צו של הוצל"פ מחייבים טיפול משפטי מיידי על מנת לנהל את ההליכים נכון ככל שניתן ועם פגיעה מינימלית בשגרה. לחייבים מעניק החוק החדש אופק כלכלי, יעד בטווח זמן מוגדר לסיום ההליכים ואופציה לשיקום מלא וחזרה לחיים ללא חובות.

ההמלצה החד משמעית היא לפנות לעו"ד לנושא הוצל"פ מוקדם ככל האפשר, ככל שניתן לפני שהחלו להגיע תביעות או עיקולים, וכבר ברגע בו אתם חשים כי אינכם מסוגלים להתמודד עם החובות – זוהי ההתמחות המשפטית שמציע המשרד והתמיכה המוענקת ללקוחותינו. תקופה מורכבת זו עלולה לגרום למצוקה ניכרת אצל חייבים ומשפחתם וכעו"ד המתמחה בפשיטת רגל מטרתי היא להעניק לכם יציבות, לשמור על זכויותיכם ועל היכולת לקיים שגרה משפחתית נורמלית ככל שניתן ועם מינימום נזקים.

בליווי משפטי נכון, התמודדות עם הליכי הוצאה לפועל תחסוך מכם קנסות וריביות, עיקולים ומגבלות ותאפשר לכם להמשיך להתנהל במסלולים נוחים של הסדרי תשלומים עד למחיקת החובות. אתם מוזמנים ליצור קשר בכל עת ולטובת כל התייעצות 

הוצאה-לפועל

לפרטים נוספים וקביעת פגישה
צרו קשר 050-8777282

ירושה, צוואות ועזבונות

ירושה-צוואות

נאמר על עריכת צוואה שהיא סגולה לאריכות ימים: מבחינה משפטית, עריכת צוואה היא סגולה למניעת מחלוקות בקרב יורשים ולקיום רצונו האמיתי של המוריש. עריכת צוואה ע"י עו"ד מבטיחה כי המסמך החשוב ינוסח בתאימות מלאה לדרישות החוק ובבהירות שלא תאפשר דו משמעות, טעויות וכן תעמוד איתנה גם בעת התנגדות לצוואה.


המשרד מסייע בניסוח מוקפד של צוואה והפקדתה אצל רשם הירושות במטרה להבטיח ללקוחותינו את השקט הנפשי באשר לאופן בו יטופל ויחולק הרכוש, וכמובן שחוק הירושה מאפשר למצווה למשוך חזרה ולשנות בכל עת את צוואתו גם לאחר שהופקדה.


המשרד מעניק שירות מלא בכל תחומי עריכת צוואה או התנגדות לצוואה, צווי קיום ותביעות וכן הסדרי חלוקת ירושה עם או בהיעדר צוואה (חלוקה לפי חוק הירושה), ניסוח הסכמים לחלוקת ירושה בין אחים, הבטחת זכויות יורשים מול גופים ומוסדות, גיבוש הסכמים בתוך המשפחה לשם ניהול עיזבון ועוד.


הניסיון מלמד כי ניהול עיזבון וחלוקת ירושה עשויים להתנהל באופן מורכב ולגרור מחלוקות – אך גם באופן הרמוני והדדי, בצוותא ותוך גיבוש הסכמות משפחתיות ושמירה על היחסים בתוך המשפחה, וזו ההתמחות שמציע המשרד: אתם מוזמנים ליצור קשר בכל שלב בו אתם מצויים ולטובת כל התייעצות.

גישור ויישוב סכסוכים, חוזים והסכמים

ההזדמנות להצליח להשיג פתרון ממנו כולם יהיו מרוצים אינה מגיעה בהכרח דרך ליטיגציה בבתי המשפט, אלא לעיתים מתוך ניהול נבון, פשוט וזריז של מו"מ השומר על ערוץ תקשורת פתוח בין צדדים למחלוקת. הרקע והניסיון שלי מאפשרים לי להעניק ללקוחותיי אופציות נוספות להגיע להסכמות ולניסוח חוזה או הסכם שיותיר את כל הצדדים מרוצים וישמור על יחסים תקינים. בשונה מפתרון אותו כופה בית המשפט על הצדדים, כעו"ד לגישור ויישוב סכסוכים אני מאפשרת ללקוחותיי אפיקים נוספים, לעיתים יעילים יותר, לפתור מחלוקות במגוון דרכים.

בפרט בתוך המשפחה, אני מוצאת יתרון עצום בליווי מקצועי שיענה על צרכים משפטיים מחד וצרכים משפחתיים מאידך, ומזמינה אתכם להתייעץ עימי בכל תחום בו אתם חשים שיד מקצועית מכוונת וגיבוי משפטי מקצועי יעניקו לכם את היכולת לפתור מחלוקות עם תועלת מקסימלית לכל הצדדים וללא צורך במאבקים משפטיים ממושכים (ויקרים). אתם מוזמנים להתייעץ גם אם עדיין אין לכם שותף למו"מ, ולגבש יחד אסטרטגיה ברת קיימא ליישוב סכסוך. 


הסכם ממון מסייע לבני זוג העתידים להינשא להבטיח את הפן הפיננסי של מערכת היחסים ולשמור על הזכויות של כל צד לנישואין: הסכם זה לרוב נערך כאשר צד אחד מגיע לנישואין כאשר הוא עתיר נכסים, ובמקרים רבים מבקשת המשפחה לעגן בחוזה את הזכויות בנכסים שמקורם מטרום הנישואין. המשרד מלווה אתכם בגיבוש ההסכמות, ניסוח וחתימה על ההסכם בדרך קשובה ורגישה ותוך הבטחת הזכויות של כל צד.


הסכם חיים משותפים מאפשר לכל מי שמקיים קשר זוגי לנסח מראש הסכמות שיחולו במגוון תרחישים עתידיים בהקשר לאספקט פיננסי, משפחתי, זכויות עתידיות, הורות ועוד. הסכם זה כולל בתוכו רכיבים של הסכם ממון ומוסיף עליהם התייחסות כללית למסגרת חיים משותפת, בפרט עבור זוגות שאינם נישאים לפי דין דתי. היכולת של הסכם הצופה פני עתיד למנוע מחלוקות היא רבה, ואני רואה בו מנגנון המחזק את הקשר ומעניק מראש תשובות לשאלות מורכבות שעלולות להתעורר בעתיד.


הסכם הורות מאפשר להביא לעולם צאצאים ולגדל אותם מבלי לחיות במסגרת זוגית משותפת ומבלי לנהל קשר זוגי כלשהו. הסכם הורות יכול להיערך בין שני אנשים או יותר ונועד למנוע מחלוקות עתידיות בגידול צאצא\ים ולאפשר לצדדים להסכם להפוך להורים גם מבלי לקיים זוגיות ומבלי שהם משתייכים לאותו תא משפחתי. ההסכם נוגע בהסדרי ראייה וחלוקת משאבים, גידול הילד מבחינה ערכית ושאלות של מסגרות חינוך, מקומות מגורים ועוד. כמסגרת משפטית מודרנית, לניסוח מדויק של הסכם זה יכולת להעניק ביטחון ושלווה למי שמתכוון לחבור לשותף (ולעיתים זוג החובר לזוג) ולהביא לעולם צאצא. ההמלצה החד משמעית במקרים אלו היא להיעזר בעו"ד לעריכת הסכם הורות משותפת, כאשר במסגרת הכנת ההסכם יועלו סוגיות שעבורן נמצא יחד מענה אשר יאפשר יצאה שלווה ובטוחה למסע המיוחד של הפיכה להורים. אני עומדת לרשותכם בזמינות מלאה ומזמינה אתכם ליצור קשר לטובת כל התייעצות, בכל עת.

חוזים-והסכמים

לפרטים נוספים וקביעת פגישה
צרו קשר 050-8777282